Le regole dell'attrazione è un romanzo dello scrittore statunitense Bret Easton Ellis, pubblicato per la prima volta nel 1987. Dal libro nel 2002 è stato tratto un film omonimo, con la regia di Roger Avary.
я знаю брета істона елліса не як письменника культового роману «Американський психопат», а як передусім того, кому донна тартт присвятила «Таємна історія», тому авжеж я сподівалась, що його романи мені сподобаються, але…
…чому?! що мені треба зрозуміти з роману, який оповідає з різних перспектив про те, як студенти у нью йорку весь час нюхають траву та сплять одне з одним. я спробую по памʼяті описати персонажів, але вони всі однакові, бо тільки те й роблять, що курять, бухають і нюхають гидоту всяку.
сін: бі, нічого не робить, дуже імпульсивно змінює свої рішення щодо стосунків, намагався себе вбити але незрозуміло чому. історію його сім’ї недорозкрили, було б принаймні цікаво дізнатися про його батька абощо, а то сін все скаржиться і злиться на всіх, але автор ніяк не пояснює за цим причину.
пол: теж бі, мені сподобався епізод, коли він приїзжав до своєї матері і все; намагався деякий час вести «серйозні» стосунки з сіном, але будьмо чесними, хто в цій історії взагалі знає, що таке стосунки.
лорен: сприймала секс, як вирішення своїх проблем (escapism) але врешті решт він сам перетворився на проблему; закохана у віктора, весь час маніакально чекала на звістки від нього.
віктор: а він буквально х*й поклав на лорен і взагалі про неї забув, тільки те й робив що їхав з місця на місце, де напивався та нанюхувався усього.
ще була джуді, подружка лорен, про яку майже нічого не розказали , а інших я вже й забула. кінцівки конкретної немає, прогресу теж ні. як я зрозуміла брет істон еліс намагався змалювати портрет ньюйоркських студентів 80их років, але єдине, що його відрізняє від студентів 90их чи нульових, це інша музика, а так що студенти раніше, що зараз, теж курять, пʼють і вживають наркотики. єдине, що мені сподобалось, це згадка про мої улюблені гурти з 80их по типу the smiths чи the cure.
Member Reviews Write your own review
Sofiia
я знаю брета істона елліса не як письменника культового роману «Американський психопат», а як передусім того, кому донна тартт присвятила «Таємна історія», тому авжеж я сподівалась, що його романи мені сподобаються, але… …чому?! що мені треба зрозуміти з роману, який оповідає з різних перспектив про те, як студенти у нью йорку весь час нюхають траву та сплять одне з одним. я спробую по памʼяті описати персонажів, але вони всі однакові, бо тільки те й роблять, що курять, бухають і нюхають гидоту всяку. сін: бі, нічого не робить, дуже імпульсивно змінює свої рішення щодо стосунків, намагався себе вбити але незрозуміло чому. історію його сім’ї недорозкрили, було б принаймні цікаво дізнатися про його батька абощо, а то сін все скаржиться і злиться на всіх, але автор ніяк не пояснює за цим причину. пол: теж бі, мені сподобався епізод, коли він приїзжав до своєї матері і все; намагався деякий час вести «серйозні» стосунки з сіном, але будьмо чесними, хто в цій історії взагалі знає, що таке стосунки. лорен: сприймала секс, як вирішення своїх проблем (escapism) але врешті решт він сам перетворився на проблему; закохана у віктора, весь час маніакально чекала на звістки від нього. віктор: а він буквально х*й поклав на лорен і взагалі про неї забув, тільки те й робив що їхав з місця на місце, де напивався та нанюхувався усього. ще була джуді, подружка лорен, про яку майже нічого не розказали , а інших я вже й забула. кінцівки конкретної немає, прогресу теж ні. як я зрозуміла брет істон еліс намагався змалювати портрет ньюйоркських студентів 80их років, але єдине, що його відрізняє від студентів 90их чи нульових, це інша музика, а так що студенти раніше, що зараз, теж курять, пʼють і вживають наркотики. єдине, що мені сподобалось, це згадка про мої улюблені гурти з 80их по типу the smiths чи the cure.
Be the first person to review